Hakkımızda

Yıllara dayanan tecrübe

1985 yılında kalıp üretimleri ile başlamış olduğumuz ticari faaliyetlerimize 2009 yılında GamaFRP Kompozit Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. nin kurulması ile devam etmekteyiz. Geçtiğimiz yıllar boyunca içlerine Cam Elyaf A.Ş. de dahil olduğu bir çok firmada kompozit malzeme üretimi konusunda hizmet sunan firmamız üretim danışmanlığı, ürün danışmanlığı ve makine imalatları yaparak bu konuda Türkiye'de bir çok ilke imza atmıştır. Ülkemizin kompozit konusundaki gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Sürekli gelişim

Kompozit ürünler yaygınlaştıkça dünyanın gerisinde kalmamak için araştırma ve geliştirme faliyetlerimizi hızla sürdürmekteyiz. Tasarımını yapmış olduğumuz makine ve ekipmanların son teknoloji ile donatılmış, rakiplerinden üstün ürünler olması için Ar-Ge faaliyetlerimiz durmaksızın sürdürmekteyiz.

Müşteri odaklılık

Müşterilerimizin bizden aldığı makine, ürün yahut danışmanlık hizmetinin onlara en üst düzeyde fayda sağlaması için tüm ekibimizi bilinçlendirerek sürekli eğitimler ile geliştirmekteyiz.

Gizlilik Politikası

Kompozit ürünler çoğunlukla müşteriye özel üretilen ve yüksek teknoloji ürünler olduğundan gizlilik yüksek önem arzetmektedir. Alınan hizmet ister ürün, ister üretim hattı istenirse danışmanlık hizmeti olsun Gamafrp olarak bizler bu gizlilik ihtiyacını bilerek hareket ederiz. Müşterimizin üretim tesislerinde veya tüm 3. taraf ilişkilerinde edindiğimiz bilgi ve belgeleri özenle korur ve bunların firma dışına çıkmasını engelleriz. Tüm müşterilerimizle gizlilik sözleşmeleri imzalar ve bu sözleşmelerin bizlere yüklediği sorumluluğu sonuna kadar yerine getiririz. Verilen hizmetin bitiminde talep halinde tüm bilgi belge ve dosyaları müşterimize teslim ederiz.

Kompozit teknolojileri ile ilgili güvenilir çözüm ortağınız olalım