Özel CTP (FRP) Ürün Üretimi

Özel Kesitli Profiller

Yüksek teknoloji ve Ar-Ge gerektiren özel kesitli profillerinizin imalatı için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız ürünlerinizin CTP olarak modifiye edilmesi ve projelendirilmesi ile başlayan, kalıp üretimi, imalat ve teslime kadar olan tüm süreçte sizlere tam destek sağlayabilir. Tüm süreci kapsayan kalite dokümantasyonları ürün ile birlikte müşterilerimize proje sonunda teslim edilmektedir. 

Özel Prepreg İmalatlar

İhtiyacınız olan ürünün projelendirilmesinden ürün teslimine kadar olan tüm süreçte kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla yanınızda olabiliriz. Prepreg ürünlerin üretim için tasarlanması, istenilen özelliklere göre yarı mamül üretiminin yapılarak uygun kalıplar ile kalıplanması gibi işlerinizin tamamında sizlerin yanındayız.

Özel SMC ve BMC Ürünler

İstenilen frp ürünün SMC veya BMC prosesine uygun olarak tasarımı, kalıp imalatlarının yapılması ve üretim dahil tüm sürecin tamamlanarak müşteriye teslimi konusunda firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz. Fiberglass Ürünlerin yüksek kalite ve nitelikte üretimini gerçekleştirmek için firmamız tesisleri her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojisiyle sizlere hizmet vermektedir.